Dzień Chorych 2023

     W sobotę 13 maja 2023 r. w rocznicę pierwszego objawienia Matki Bożej trojgu pasterzy z Fatimy, miał miejsce parafialny Dzień Chorych. Mszę świętą odprawił ksiądz Marek Wieczorek w koncelebrze z księdzem Arnoldem Drechslerem. W słowie bożym proboszcz zwrócił uwagę, aby w chorobie nie szukać ratunku tylko u lekarzy, ale żeby zapewnić sobie też pomoc Pana Boga.

     Po homilii chorzy zostali namaszczeni olejami świętymi, a przed błogosławieństwem sakramentalnym ksiądz proboszcz udzielił błogosławieństwa lurdzkiego.

 

      Po nabożeństwie panie z Parafialnego Caritas zaprosiły przybyłych na poczęstunek.

 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia św. Mikołaja w Zakrzowie, siedziba: Zakrzów, Chopina 118.