Festyn Parafialny 2022

     W niedzielę 12 czerwca 2022 roku w ogrodzie na plebanii zorganizowano Parafialny Festyn Rodzinny. Na początku zaprezentowali się mali artyści z Publicznego Przedszkola w Zakrzowie. Po ich występie wspólnie spędzony czas umilała Parafialna Orkiestra Dęta.

     Gościom serwowano kawę oraz słodkie pączki, gofry i pyszne ciasta. Do nabycia były również zimne napoje, a późnym popołudniem pyszny bigos i gorące kiełbaski z grilla. Każdy uczestnik festynu mógł nabyć cegiełkę. Dochód z ich sprzedaży został przeznaczony  na potrzeby Parafialnego Zespołu Caritas.

     Największym zainteresowaniem cieszyła się dmuchana zjeżdżalnia dla dzieci zasponsorowana przez zarząd DFK Zakrzów. Niemałym powodzeniem wśród najmłodszych uczestników festynu budziły również konkurencje przygotowane przez strażaków z OSP Zakrzów. A Dawid Teister przeszkolił dzieci i młodzież w udzielaniu pierwszej pomocy. Najlepiej wychodził im masaż serca.

 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia św. Mikołaja w Zakrzowie, siedziba: Zakrzów, Chopina 118.