Festyn Parafialny 2023

     W niedzielę 11 czerwca 2023 roku odbył się kolejny festyn na placu przy plebanii. Wszystkich przybyłych parafian i gości przywitał ksiądz proboszcz Marek Wieczorek i zaprosił do wysłuchania i obejrzenia programu przygotowanego przez dzieci z Publicznego Przedszkola w Zakrzowie. Po występie dzieciaki pobiegły korzystać z dmuchanej zjeżdżalni oraz brały udział w konkursach organizowanych przez strażaków z OSP Zakrzów. A biesiadnicy mogli posłuchać utworów wykonanych przez  Parafialną Orkiestrę Dętą.

     Na przybyłych gości czekała gorąca kawa i ciasta upieczony przez zaradne gospodynie z naszej parafii. Do nabycia były także zimne napoje, lody, a wieczorem kiełbaski i steki z grilla. Wszyscy chętni mogli zakupić cegiełki, aby dofinansować skarbonkę Parafialnego Zespołu Caritas.

     Na festyn na farze przybyło wielu wiernych i życzliwych sympatyków i przyjaciół Parafii, pomimo konkurencyjnych imprez w okolicy.

 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia św. Mikołaja w Zakrzowie, siedziba: Zakrzów, Chopina 118.