Jubileusze sióstr 2022

      W sobotę 23 kwietnia 2022 roku, w oktawie Wielkiej Nocy, siostry Jadwiżanki z naszego zakrzowskiego klasztoru uroczyście świętowały swoje jubileusze.

     Siostra M. Adela 13 stycznia obchodziła 70 – te urodziny, siostra M. Norberta 28 kwietnia będzie obchodziła 80 – tą rocznicę urodzin, a siostra M. Grażyna 12 maja świętować będzie 70 – te urodziny.

     Na mszę św. dziękczynną odprawianą przez księdza proboszcza Marka Wieczorka w koncelebrze z księdzem Arnoldem Drechslerem przybyły siostry ze Zgromadzenia Św. Jadwigi. Uroczystość uświetniła Parafialna Orkiestra Dęta. Na zakończenie ministranci, przedstawiciele Rady Parafialnej i Orkiestry Dętej złożyli siostrom życzenia, wręczyli kwiaty i obdarowali upominkami.

 

    Fot: Karina Grytz-Jurkowska

 

DSC_2008

                    DSC_2018 DSC_2060

      

            

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia św. Mikołaja w Zakrzowie, siedziba: Zakrzów, Chopina 118.