Spotkanie ze świętym Mikołajem 2021

   W niedzielę 5 grudnia 2021 r. zakrzowską parafię odwiedził św. Mikołaj, który przywiózł najmłodszym słodkie upominki. Święty spotkał się z przedszkolakami oraz uczniami szkoły podstawowej. Niestety nie wszystkie dzieci mogły spotkać się z patronem naszej parafii. Niektóre były chore, inne musiały pozostać w domu z powodu kwarantanny. Nieobecnym dzieciom pomocnicy Świętego z Miry zanieśli paczki pod drzwi.

     Święty Mikołaj obdarował milusińskich słodkościami dzięki finansowemu wsparciu Rady Sołeckiej wsi Zakrzów (gmina Polska Cerekiew) i Rady Sołeckiej wsi Steblów (gmina Cisek) oraz Zarządowi DFK Zakrzów.

 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia św. Mikołaja w Zakrzowie, siedziba: Zakrzów, Chopina 118.