Spotkanie ze świętym Mikołajem 2022

      W niedzielę 4 grudnia 2022 r. do Zakrzowa przybył św. Mikołaj i przywiózł dzieciom paczki ze słodkościami. Najmłodsi parafianie zaśpiewali Świętemu kolędy, a dzieci przygotowujące się do pierwszej Komunii Św. zostały przepytane ze znajomości katechizmu.

     Święty Mikołaj obdarował dziatwę słodyczami dzięki finansowemu wsparciu Rady Sołeckiej wsi Zakrzów (gmina Polska Cerekiew) oraz Zarządowi DFK Zakrzów.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia św. Mikołaja w Zakrzowie, siedziba: Zakrzów, Chopina 118.