Złota Komunia 2022

     W Białą Niedzielę, 9 kwietnia 1972 roku w Zakrzowie, 42 dzieci przystąpiło do I Komunii Świętej. Była to ostatnia I Komunia św., którą udzielił ówczesny proboszcz ksiądz Ferdynand Puzik.

     Pół wieku później w Niedzielę Bożego Miłosierdzia, 24 kwietnia 2022 roku, 16 osób uroczyście obchodziło złoty jubileusz pierwszego pełnego udziału we mszy świętej. Sumę w intencji jubilatów odprawił i homilię wygłosił ksiądz proboszcz Marek Wieczorek.

      Po mszy św. jubilaci udali się do zakrzowskiego GOSiRu na obiad i kawę. Wspominali tam dzieciństwo i opowiadali o minionych 50 latach.

 

     Fot: Karina Grytz-Jurkowska

 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia św. Mikołaja w Zakrzowie, siedziba: Zakrzów, Chopina 118.