Intencje

23.06 - 30.06.2024

XII Niedziela Zwykła – 23.06 (kolekta parafialna)

8.00:

Za ++ Cecylię i Józefa Kunert, Marię Czerner, ich rodziców i rodzeństwo oraz ++ z pokrew.

10.30:

W intencji ojców.

15.00:

Koronka do Miłosierdzia Bożego. Modlitwy FZŚ.

Poniedziałek – Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela – 24.06

18.00:

Do Bożej Opatrz. z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o bł. Boże w 20-tą rocz. urodzin Markusa Wieczorek i o bł. Boże w rodzinie.

Wtorek – 25.06

18.00:

WAKACYJNA: Za ++ Alfreda Wesoły w II-gą rocz. śmierci, jego żonę Marię, Annę i Ludwika Przybyła, Waleskę, Marię i Kaspara Wesoły, Jadwigę i Jerzego Wesoły, Horsta Weinert oraz ++ z pokrew.

Środa – 26.06

8.00:

Za ++ rodziców Teresę i Gerharda Kołeczek, Jana i Konstantynę Ziegler, ich rodziców, rodzeństwo, siostrę Teresę oraz całe ++ pokrew.

Czwartek – 27.06

8.00:

Do Bożej Opatrz. z podzięk. za szczęśliwą operację oraz o zdrowie i dalsze

pomyślne leczenie dla Danuty. 

Piątek – św. Ireneusza – 28.06

18.00:

Za + Krystynę na pamiątkę 80-tych urodzin.

Sobota – Uroczystość św. św. Piotra i Pawła – 29.06 (świętopietrze)

8.00:

Za ++ Adelajdę i Marię, ich rodziców, Annę i Wiktora, 2 synów, córkę

Krystynę z mężem, Oskara, Manfreda oraz całe ++ pokrew.

9.30:

Do Bożej Opatrz.  i MBNP z prośbą o uzdrowienie.

XIII Niedziela Zwykłą – 30.06 (kolekta parafialna)

8.00:

Za ++ rodziców Henryka, Jadwigę Syrzisko, syna Henryka, Agnieszkę,

Hermana Karkosz, córkę Urszulę, Józefa Pendzialek, Kołodziejów, Waltra

Leśniok, Hetmańczyków, siostry zakonne, księży i wszystkich ++ z całego

pokrew.

10.30:

Za ++ matkę Gerdę Wieczorek, ojca Herberta, dziadków i wszystkich

++ z pokrew.


16.06 - 23.06.2024

XI Niedziela Zwykłą – FESTYN PARAFIALNY – 16.06 (kolekta parafialna)

8.00:

Do Bożej Opatrz. i MB Fatimskiej z podzięk. i o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

10.30:

 

 

14.00:

Za ++ męża i ojca Romana Adam, Dawida Chodorowski, rodziców Gertrudę

i Franza Wilk, brata Rajmunda, Renatę i Alojzego Adam oraz za ++ z rodzin Adam, Wilk i d.w.c.

Festyn Parafialny.

Poniedziałek – bł. Brata Alberta Chmielowskiego – 17.06

18.00:

Za ++ żonę Beatę Lenert, ojca Herberta Lenert, teściową Leokadię Siembieda oraz wszystkich ++ z pokrew.

Wtorek – 18.06

18.00:

SZKOLNA: 1. Do Bożej Opatrz. i MB Fatimskiej z podzięk. za otrzymane

łaski z prośbą o dalsze bł. Boże i o zdrowie w rodzinie oraz za ++ męża.

2. Za śp. Maksymiliana Drechsler w 30-ty dzień po śmierci.

Środa – 19.06

8.00:

Za ++ rodziców Marię i Hermana, dziadków Elżbietę i Franciszka oraz

wszystkich ++ z pokrew.

Czwartek – św. Alojzego Gonzagi - 20.06

8.00:

O zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

Piątek – NMP Opolskiej – 21.06

18.00:

Za ++ rodziców Annę i Nikodema Daszek, ich rodziców i rodzeństwo, Elżbietę i Horsta Waletzko, Hildegardę i Ewalda Jarzyna oraz ++ z całego pokrew.

Sobota – 22.06

11.00:

Do Bożej Opatrz. i MBNP z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie

i opiekę na dalsze lata z okazji 70-tej rocznicy urodzin Jerzego Krzyska oraz

o zdrowie i bł. Boże dla całej rodziny.

XII Niedziela Zwykła – 23.06 (kolekta parafialna)

8.00:

Za ++ Cecylię i Józefa Kunert, Marię Czerner, ich rodziców i rodzeństwo oraz ++ z pokrew.

10.30:

W intencji ojców.


9.06 - 16.06.2024

X Niedziela Zwykła – 9.06 (kolekta parafialna)

8.00:

1. Za ++ męża Józefa w rocznicę śmierci, matkę Gertrudę, teściów Stefana

i Benedyktę oraz wszystkich ++ z rodziny i d.w.c.

2. Do Bożej Opatrz. przez wstawiennictwo św. Rity z prośbą o zdrowie dla chorej kuzynki.

10.30:

Do Bożej Opatrz. i MB Fatimskiej z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą

o dalsze bł. Boże z okazji 60-tych urodzin Beaty Teister oraz za ++ rodziców

i teścia.

15.00:

Nabożeństwo do NSPJ.

Poniedziałek – 10.06

18.00:

Za ++ rodziców Annę, Stanisława, siostrę Weronikę, męża Jana, teściów

Marię, Piusa oraz wszystkich ++ z pokrew.

Wtorek – św. Barnaby Apostoła – 11.06

18.00:

SZKOLNA: Za ++ Jana i Anastazję Schurgacz, synów Alojzego i Alberta,

Alfonsa i Zofię Rak, ich rodziców i rodzeństwo, Martę i Henryka Borszcz,

++ z pokrew., siostry zakonne które tu pracowały.

Środa – 12.06

8.00:

Za ++ Eleonorę, Gerharda Gottfried, ich rodziców, Joachima Urbański,

++ z całego pokrew. oraz d.w.c.

Czwartek – św. Antoniego z Padwy – 13.06

18.00:

W intencji czcicieli Matki Boskiej Fatimskiej.

18.30:

Różaniec fatimski i procesja.

Piątek – bł. Michała Kozala – 14.06

18.00:

Do Bożej Opatrz. i MBNP z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

Sobota – 15.06

8.00:

Za + Jadwigę Karkosz w I-szą rocznicę śmierci.

XI Niedziela Zwykłą – FESTYN PARAFIALNY – 16.06 (kolekta parafialna)

8.00:

Do Bożej Opatrz. i MB Fatimskiej z podzięk. i o zdrowie i bł. Boże w rodzinie.

10.30:

 

 

14.00:

Za ++ męża i ojca Romana Adam, Dawida Chodorowski, rodziców Gertrudę

i Franza Wilk, brata Rajmunda, Renatę i Alojzego Adam oraz za ++ z rodzin Adam, Wilk i d.w.c.

Festyn Parafialny.


2.06 - 9.06.2024

IX Niedziela Zwykłą – 2.06 (kolekta diecezjalna)

8.00:

Za ++ siostrę Jadwigę Widera w 11-tą rocznicę śmierci, rodziców, rodzeństwo oraz wszystkich ++ z pokrew. 

10.30:

Za ++ męża i ojca Gerarda Hildebrandt, rodziców Adolfa i Ernę, teściów

Rudolfa i Annę, szwagra Helmuta i Norberta oraz d.w.c.

15.00:

Nabożeństwo do NSPJ. i procesja eucharystyczna.

Poniedziałek – św. Karola Lwangi i Towarzyszy – 3.06

18.00:

Za ++ rodziców Tadeusza i Wiktorię, siostrę Janinę jej męża Eryka, brata

Andrzeja jego żonę Dorotę, brata Ryszarda jego syna Mikołaja oraz d.w.c.

18.30:

Procesja eucharystyczna.

Wtorek – 4.06

18.00:

SZKOLNA: Za + mamę o szczęście wieczne.

18.30:

Procesja eucharystyczna.

Środa – św. Bonifacego – 5.06

18.00:

Za ++ rodziców Elfrydę i Ericha Zorembik, Małgorzatę i Wilhelma Richter, ich rodziców, rodzeństwo, ++ z pokrew. oraz d.w.c.

18.30:

Procesja eucharystyczna.

Czwartek – 6.06

18.00:

Za ++ Helmuta Nitsche, rodziców Elfrydę i Henryka, Marię Parkhof, Marię

i Jana Piechulek, Joachima Urbański, Janusza Czyż, Helenę i Józefa Syrzysko oraz za ++ z pokrew.

18.30:

Procesja eucharystyczna.

Piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – 7.06

17.30:

Adoracja Najśw. Sakramentu.

18.00:

Za ++ rodziców Stefanię i Ewalda Sosnowski, Marię i Zenona Szafrański,

++ dziadków, ++ z pokrew. oraz d.w.c.

Sobota – Niepokalanego Serca NMP – 8.06

8.00:

Za ++ rodziców Alfreda i Florentynę Capek, ich rodziców, wnuka Krzysztofa, siostry i braci oraz za całe ++ pokrew.

12.00:

Do Bożej Opatrz. z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże bł.

i dary Ducha Świętego, dalszą opiekę Anioła Stróża dla Nikodema Geller

z okazji roczku oraz o Boże bł. dla jego siostry Dominiki i rodziców.

15.00:

Do Bożej Opatrz. i MB Fatimskiej z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą

o dalsze bł. Boże i zdrowie z okazji 25 -lecia sakramentu małżeństwa Joanny

i Daniela Teister.

X Niedziela Zwykła – 9.06 (kolekta parafialna)

8.00:

Za ++ męża Józefa w rocznicę śmierci, matkę Gertrudę, teściów Stefana

i Benedyktę oraz wszystkich ++ z rodziny i d.w.c.

10.30:

Do Bożej Opatrz. i MB Fatimskiej z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą

o dalsze bł. Boże z okazji 60-tych urodzin Beaty Teister oraz za ++ rodziców

i teścia.


26.05 - 2.06.2024

Niedziela Trójcy Najświętszej – 26.05 (kolekta parafialna), (zbiórka na Parafialny

Caritas)

8.00:

W intencji matek.

10.30:

Za ++ Józefa i Hildegardę Friedrich, Romana i Józefę Fabijańskich, dziadków z obydwu stron oraz wszystkich ++ z pokrew.

15.00:

Nabożeństwo majowe.

Poniedziałek – 27.05

18.00:

Za ++ rodziców Elżbietę i Alberta Widera, brata Jana, ojca Józefa Hall oraz

++ z rodzin Widera, Smykała, Hall, Mende, Hałas i Juraszek.

18.30:

Nabożeństwo majowe. 

Wtorek – 28.05

18.00:

SZKOLNA: Za ++ Helenę Morawin, męża Józefa, syna Alfreda, ich rodziców, Małgorzatę i Alfreda Kleemann, córkę Gabrielę, Jerzego Serzysko oraz

++ z rodziny Wieczorek, Adamiec i Kurc i całe ++ pokrew.

18.30:

Nabożeństwo majowe.

Środa – św. Urszuli Ledóchowskiej – 29.05

8.00:

Za ++ męża i ojca w rocznicę śmierci oraz wszystkich ++ z pokrew.

 

 

Czwartek – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – 30.05

8.00:

W intencji Parafian.

10.30:

Za ++ rodziców Emilię i Teodora Babioch, Walerię i Walentego Woszczyna, ++ z rodzin z czterech stron oraz ++ dobrodziejów.

Piątek – święto Nawiedzenia NMP – 31.05

18.00:

Do Bożej Opatrz. z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o bł. Boże i dary

Ducha Świętego z okazji 18-tych urodzin Jakuba.

18.30:

Procesja eucharystyczna.

Sobota – 1.06

8.00:

Za ++ rodziców Antoniego i Jadwigę Klimek, Henryka i Annę Wurst, Janusza

i Teresę Pawelec, Zbigniewa i Janinę Kozioł, Marię Kukiełka,

++ dobrodziejów oraz za całe ++ pokrewieństwo.

9.00:

Odwiedziny chorych.

IX Niedziela Zwykłą – 2.06 (kolekta diecezjalna)

8.00:

Za ++ siostrę Jadwigę Widera w 11-tą rocznicę śmierci, rodziców, rodzeństwo oraz wszystkich ++ z pokrew. 

10.30:

Za ++ męża i ojca Gerarda Hildebrandt, rodziców Adolfa i Ernę, teściów

Rudolfa i Annę, szwagra Helmuta i Norberta oraz d.w.c.

15.00:

Nabożeństwo do NSPJ i procesja eucharystyczna.


19.05 - 26.05.2024

Zesłanie Ducha Świętego – 19.05  (kolekta parafialna)

8.00:

Za ++ rodziców Annę i Johana Ceda, córkę Hildegardę, męża Józefa, dziadków z obu stron.

10.30:

Uroczystość I-szej Komunii.

15.00:

Pierwszokomunijne nabożeństwo majowe.

Poniedziałek – Święto NMP Matki Kościoła – 20.05

8.00:

Za dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00:

Do Bożej Opatrz. z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze z okazji 18-tych urodzin syna Johanna Wieczorek i o bł. Boże w rodzinie.

18.30:

Nabożeństwo majowe.

Wtorek – św. Jana Nepomucena – 21.05

11.00:

18.00:

Pogrzeb śp. Maksymiliana Drechsler.

SZKOLNA: Za ++ rodziców Marię i Roberta Syrzysko, Marię i Alojzego Niwka, córkę Beatę i jej męża, rodzeństwo z obu stron, Elżbietę i Engelberta Bambuch oraz ++ z pokrew.

18.30:

Nabożeństwo majowe.

Środa – 22.05

18.00:

Za + Piotra Drzeżdzon w I-szą rocznicę śmierci.

18.30:

Nabożeństwo majowe.

Czwartek – Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana – 23.05

18.00:

Dziękczynno-błagalna z okazji 30-tej rocznicy święceń kapłańskich O. Rudolfa Cebula OFM.

18.30:

Nabożeństwo majowe.

Piątek – NMP Wspomożycielki Wiernych – 24.05

18.00:

Za ++ rodziców Honoratę i Władysława Błachut, babcię Helenę Fuchs,

siostrzeńca Marka oraz wszystkich ++ z pokrew.

18.30:

Nabożeństwo majowe.

Sobota – 25.05

11.00:

Do Bożej Opatrz. i MBNP z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze

bł. Boże i zdrowie z okazji 60-tych urodzin Józefa Nikel.

13.00:

Do Bożej Opatrz. i św. Krzysztofa z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą

o zdrowie i bł. Boże z okazji 60-tych urodzin Kryspina Hałas i o zdrowie dla całej rodziny.

Niedziela Trójcy Najświętszej – 26.05 (kolekta parafialna), (zbiórka na Parafialny

Caritas)

8.00:

W intencji matek.

10.30:

Za ++ Józefa i Hildegardę Friedrich, Romana i Józefę Fabijańskich, dziadków z obydwu stron oraz wszystkich ++ z pokrew.

15.00:

Nabożeństwo majowe.


12.05 - 19.05.2024

Wniebowstąpienie Pańskie – 12.05 (kolekta parafialna) (zbiórka do puszek na budowę kościoła pw. św. Jana Pawła II w Opolu)

8.00:

Za ++ mężów Herberta i Konrada, rodziców i rodzeństwo, Florentynę i Jana Fröhlich, synową Beatę, siostrę Annę, męża Józefa, brata Alfonsa, bratową

Elfrydę.

10.30:

Za ++ ojca Herberta Wieczorek, matkę Gerdę, dziadków i wszystkich

++ z pokrew.

15.00:

Nabożeństwo majowe.

15.30:

Modlitwy FZŚ.

Poniedziałek – NMP z Fatimy – 13.05

18.00:

W intencji czcicieli MB Fatimskiej.

18.30:

Różaniec fatimski i procesja.

Wtorek – św. Macieja – 14.05

18.00:

SZKOLNA: Za ++ matkę w rocznicę śmierci, ojca, teściów, dziadków z obu stron, całe ++ pokrew oraz d.w.c.

18.30:

Nabożeństwo majowe.

Środa – 15.05

8.00:

Za ++ rodziców, siostry. Dziadków oraz d.w.c.

18.30:

Nabożeństwo majowe.

Czwartek – św. Andrzeja Boboli – 16.05

8.00:

Za ++ rodziców Otylię i Reinholda Nawrath, Sylwestra Wydra, ich rodziców

i rodzeństwo, Henryka Morcinek, Helmuta Weidner, ++ z pokrew. oraz siostry zakonne które tu pracowały.

18.00:

Nabożeństwo majowe.

Piątek – 17.05

18.00:

Za + Krystynę Polok w I-szą rocznicę śmierci.

18.30:

Nabożeństwo majowe.

Sobota – 18.05

17.00:

Msza Święta w Byczynicach przez wstawiennictwo św. Jana Nepomucena w intencji Parafian.

Zesłanie Ducha Świętego – 19.05 (kolekta parafialna)

8.00:

Za ++ rodziców Annę i Johana Ceda, córkę Hildegardę, męża Józefa, dziadków z obu stron.

10.30:

Uroczystość I-szej Komunii.

15.00:

Pierwszokomunijne nabożeństwo majowe.


5.05 - 12.05.2024

VI Niedziela Wielkanocna – 5.05 (kolekta diecezjalna),

8.00:

O radość wieczną za ++ rodziców Martę i Józefa, teściów Bronisławę i Józefa, ciocie oraz dziadków.

10.30:

Ku czci św. Floriana w intencji naszych strażaków oraz za ++ strażaków.

15.00:

Nabożeństwo majowe.

Poniedziałek – św. Apostołów Filipa i Jakuba – 6.05

18.00:

Procesja błagalna do krzyża u p. Klimek i Msza Święta o urodzaje i bł. Boże

w pracy i pokój na świecie.

Wtorek – 7.05

18.00:

SZKOLNA: Procesja błagalna do krzyża u p. Kudela i Msza Święta o urodzaje i bł. Boże w pracy i pokój na świecie.

Środa – uroczystość św. Stanisława Bpa i M. – 8.05

18.00:

Procesja błagalna do krzyża za probostwem i Msza Święta o urodzaje

i bł. Boże w pracy i pokój na świecie.

Czwartek – 9.05

18.00:

Za ++ męża Józefa Ignacy, syna Krystiana, Agnieszkę i Walentego Urbański, Jana i Emmę Ignacy, ++ rodzeństwo z obu stron, Jadwigę i Józefa Kubina oraz ++ z pokrew. Urbański, Ignacy, Janecki.

18.30:

Nabożeństwo majowe.

Piątek – 10.05

18.00:

Za ++ rodziców Edeltraudę i Henryka, ich rodziców i rodzeństwo z obu stron.

18.30:

Nabożeństwo majowe.

Sobota – 11.05

10.00:

W intencji wszystkich chorych i seniorów z naszej Parafii.

Wniebowstąpienie Pańskie – 12.05 (kolekta parafialna) (zbiórka do puszek na budowę

kościoła pw. św. Jana Pawła II w Opolu)

8.00:

Za ++ mężów Herberta i Konrada, rodziców i rodzeństwo, Florentynę i Jana Fröhlich, synową Beatę, siostrę Annę, męża Józefa, brata Alfonsa, bratową

Elfrydę.

10.30:

Za ++ ojca Herberta Wieczorek, matkę Gerdę, dziadków i wszystkich

++ z pokrew.

15.00:

Nabożeństwo majowe.

Modlitwy FZŚ.


28.04 - 5.05.2024

V Niedziela Wielkanocna – 28.04 (kolekta parafialna)

8.00:

W III-cią rocznicę śmierci Anny Harz.

10.30:

O radość wieczną za + męża Henryka Morcinek w 10-tą rocznicę śmierci.

Poniedziałek – Święto św. Katarzyny Sieneńskiej – 29.04

18.00:

Za + Alfreda Juraszek w I-szą rocznicę śmierci.

Wtorek – 30.04

18.00:

SZKOLNA: Za ++ rodziców Pawła i Irenę, ich rodziców, rodzeństwo, syna Krzysztofa, ojca Józefa oraz wszystkich ++ z pokrew.

Środa – św. Józefa Rzemieślnika – 1.05

18.00:

Za ++ matkę Krystynę, ojca Joachima, teściów, dziadków oraz ++ z całego

pokrew.

18.30:

Nabożeństwo majowe.

Czwartek – św. Atanazego – 2.05

18.00:

Za ++ rodziców Różę i Alfreda Kicka, braci Jana i Huberta, ojca Maksymiliana Kanzy, dziadków z obu stron oraz całe ++ pokrew.

18.30:

Nabożeństwo majowe.

Piątek – Uroczystość NMP Królowej Polski – 3.05

17.30:

Adoracja Najśw. Sakramentu.

18.00:

 Za + Krzysztofa Baron w 30-ty dzień po śmierci.

Sobota – św. Floriana – 4.05

8.00:

 

 

9.00:

1. Do Bożej Opatrz. i MBNP z podzięk. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze zdrowie i bł. Boże dla córki Beaty.

2. Za + Anastazję Greger w 30-dzień po śmierci.

Odwiedziny chorych.

VI Niedziela Wielkanocna – 5.05 (kolekta diecezjalna),

8.00:

O radość wieczną za ++ rodziców Martę i Józefa, teściów Bronisławę i Józefa, ciocie oraz dziadków.

10.30:

Ku czci św. Floriana w intencji naszych strażaków oraz za ++ strażaków.

15.00:

Nabożeństwo majowe.


21.04 - 28.04.2024

IV Niedziela Wielkanocna – 21.04 (kolekta parafialna),

8.00:

Za dusze ++ Józefa i Martę Mateja, ich rodzeństwo, rodziców Oswalda i Annę Harz, ++ z rodzin Harz, Wurst, Widera, Mateja, Wolker, Ksol, Bieszczad

i Bocianowski oraz ++ z pokrew.

10.30:

Złota Komunia – W intencji jubilatów obchodzących 50 rocznicę I-szej

Komunii Świętej.

15.00:

Nabożeństwo powołaniowe.

Poniedziałek – 22.04

18.00:

Za ++ rodziców Józefa i Helenę Kozany, rodziców z obu stron, Marię Ptasznik, jej rodziców, Huberta Szulcek oraz całe ++ pokrew.

Wtorek – Uroczystość św. Wojciecha – 23.04

18.00:

SZKOLNA: Za ++ rodziców Elżbietę i Alfreda Janeckich, rodziców,

rodzeństwo, matkę Erykę Bielaczek, rodziców i za wszystkich ++ z rodziny

Janecki, Urbański, Ignacy, Bielaczek.

Środa – 24.04

8.00:

O zdrowie w rodzinie, oraz za ++ rodziców, braci, męża, ++ z pokrew., ks. dziekana, siostry zakonne i poległych na wojnie.

Czwartek – święto św. Marka Ewangelisty – 25.04

18.00:

Procesja do kapliczki przy pomniku poległych.

Msza Święta o urodzaje polne, błogosławieństwo w pracy i pokój.

Piątek – 26.04

18.00:

Za ++ rodziców Marię i Jana Rak, brata Joachima, Klarę i Gerarda Kudela, ich rodziców i rodzeństwo, Celestynę Fojcik, ks. Józefa Piecek, Erykę Leiker

i wszystkich ++ z pokrew.

Sobota – 27.04

8.00:

Z ++ rodziców Martę i Pawła Kukla, żonę, braci, siostrę, szwagra, teściów

Annę, Stanisława, Karola, Gertrudę, d.w.c., ++ z pokrew. Kukla – Dzieżinga.

V Niedziela Wielkanocna – 28.04 (kolekta diecezjalna)

8.00:

W II-gą rocznicę śmierci Anny Harz.

10.30:

O radość wieczną za + męża Henryka Morcinek w 10-tą rocznicę śmierci.


Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia św. Mikołaja w Zakrzowie, siedziba: Zakrzów, Chopina 118.